Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości. księgowość online

WORD zarabia

Pomyśleć by można, że Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego specjalnie oblewają kandydatów na kierowców, żeby tylko zarobić. Nie zgadzają się z tym jednak dyrektorzy WORD-ów.

Gdyby tylko popatrzeć na dane jaka jest zdawalność w ośrodkach to można się złapać za głowę. Ponad połowa zarobionych pieniędzy przez Wojewódzkie Ośrodki to pieniądze z egzaminów poprawkowych, tylko i wyłącznie w kategorii B. Dla przykładu w WORD w Zamościu z prawie 14 milionów dochodów, prawie aż 10 milionów pochodzi z poprawek. Natomiast w Lublinie z 43,5 miliona, aż 32 miliony to pieniądze z egzaminów poprawkowych. Takie dane są wręcz porażające, tym bardziej, że te wyniki nie przekładają się na bezpieczną jazdę kierowców.

Druga strona, dyrektorzy nie zgadzają się z tymi teoriami. Twierdzą, że płace egzaminatorów oraz stawki za egzaminy określa Ministerstwo Transportu. Komu tu teraz wierzyć?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...