Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Wolne niedziele

Pod koniec maja trafił do sejmu Poselski projekt w którym posłowie Pis, PO, PSL oraz Sp ubiegają się o zakazanie pracy w niedziele. Aktualnie ten projekt czeka na rozpatrzenie.

Wolna niedziela to dla wielu ludzi ze środowiska religijnego ważny dzień. Kobiety, które pracują w niedziele nie mogą spędzić tego dnia w domu ze swoimi rodzinami. Zamiany dni wolnych z niedzieli na inny dzień w tygodniu nie daje takiej satysfakcji. W ciągu tygodnia dzieci są w szkołach, a partnerzy w pracy. W ten sposób nie są rekompensowane niedziele. Nawet wyniki z poprzednich lat świadczą o tym, że sieci handlowe zarabiają najwięcej dwa dni przed świętem, niż w samo święto. Dlatego nie ma potrzeby otwierania sklepów w niedziele.

Nie ma argumentów za tym, żeby sklepy były otwarte w niedziele. Może gdy będą one zamknięte, to ludzie wybiorą inną formę spędzania czasu niż w galeriach handlowych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...