Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Walka o sprzedaż

Zbliżają się kolejne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii w 2014 roku. Wiadomo już jakie kraje na nich zagrają, ale trwa jeszcze walka firm, które mają je ubierać.

Już od wielu, wielu lat trwa ciągła walka firm produkujących odzież i akcesoria sportowe o to, żeby ubierać jak największą ilość reprezentacji czy klubów. Samych gospodarzy ubiera już od 1997 roku Nike. Brazylijczycy póki co nie myślą o zmianie ubioru. Firma ubierze najwięcej, bo aż 10 drużyn spośród 32, które zagrają na Mundialu. Jednak większe korzyści może mieć firma Adidas, która ubierze osiem drużyn na MŚ, jednak są to drużyny, które zajmują czołowe miejsca w rankingu FIFA (Argentyna, Hiszpania, Niemcy Kolumbia). Do tego warto również dodać, że Adidas ubierze sędziów oraz wolontariuszy.

Nie można jednak zapominać o innych firmach. Adidas jest chyba najbardziej popularną i znaną marką odzieży, ale ubierze tyle samo drużyny co mniej znana firma Puma. Jednak każda z firm na pewno zyska wiele po MŚ w Brazylii.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...