Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Uwaga na ”kopiuj-wklej”

Każdy kto robi przelewy przez Internet chce działać szybko i sprawnie. Dlatego najczęściej używa opcji “kopiuj”, a później w odpowiednim okienku “wklej”. Teraz trzeba być jeszcze uważniejszym.

Niestety pojawił się niebezpieczny wirus w sieci, który zamienia numer konta na numer konta złodzieja. Dlatego akcja “kopiuj” i “wklej” może się okazać kosztowna. Łatwo w ten sposób stracić mnóstwo pieniędzy. Do tej pory złodziejom udało się już nabrać ponad 3000 ludzi. Wirus jest bardzo sprytny, w momencie przechowywania tekstu w schowku podmienia numer konta. Bez znaczenia dla niego jest czy cyfry są pisane w jednym ciągu, czy co cztery cyfry jest odstęp.

W ten bardzo efektywny sposób złodzieje są w stanie dużo zarobić. Dlatego warto trzy razy sprawdzić czy numer konta na stronie potwierdzającej przelew jest poprawny. Zajmie nam to chwilę, a zaoszczędzi niechcianych problemów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...