Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Ubezpieczenia grupowe

Nie ma dobrych wiadomości dla tych osób, które są ubezpieczone w bankach na zasadach ubezpieczeń grupowych. Okazuje się, że w razie wypadku rodzina poszkodowanego może mieć problemy z odzyskaniem odszkodowania.

Ubezpieczenia Grupowe wydają się być bardzo fajną, łatwą i szybką ochroną dla większej ilości osób. Różnice między ubezpieczeniami grupowymi, a indywidualnymi są duże. W tym pierwszym pewne punkty w umowie są wręcz absurdalne. Chociażby to, że osoby, które będą w wieku emerytalnym będą musiały płacić ubezpieczenia z tytułu zgonu rodziców, czy też urodzenia dziecka. Kolejnym zaskoczeniem jest to, że jeśli w momencie podpisywania umowy, klient jest chory, to rodzina nie dostanie odszkodowanie w razie jego śmierci.

W naszym prawie nie ma konkretnych regulacji, które mogłyby pomóc ubezpieczonym grupowo. Mimo tego, że trwają prace nad zmianą tego, to nie ma za bardzo na co liczyć. Trzeba jednak przyznać, że banki zabezpieczyły się w perfekcyjny sposób.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...