Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Tescowe zabawki

W Tesco jakiś czas temu pojawiła się promocja zbierania znaczków na maskotki Angry Birds. Organizatorzy tej promocji nie przypuszczali, że będzie ona cieszyć się takim powodzeniem. Za każde wydane 20 złoty kupujący dostawał znaczek, a po uzbieraniu ich 15 bądź 10 mógł zakupić maskotkę za jedyne 22 złote.

Sieć sklepów Tesco w spocie promocyjnym zapewniała klientów, że zabawek starczy dla wszystkich. Tak się niestety nie dzieje. Promocja, która trwała w sierpniu i wrześniu nie zaspokoiła wszystkich zainteresowanych. Dlatego też Tesco ponowiło akcję i od 14 listopada znów można zbierać i wymieniać znaczki. Tym razem klienci od razu „rzucili się” na maskotki i w przeciągu kilku godzin brakowało tych najbardziej pożądanych.

Klienci najbardziej chcieliby mieć u siebie Króla a takiej nie ma praktycznie nigdzie. W sklepach pojawia się tylko po 2-3 rodzaje maskotek z ośmiu. Dlatego klienci są tak bardzo oburzeni.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...