Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Tańsze paliwo

Sytuacja się odwraca. Tak można nazwać sytuację na rynku paliwowym. Ceny najpopularniejszego paliwa PB95 oraz oleju napędowego pójdą w dół, natomiast zdrożeje LPG.

Na niektórych stacjach w kraju można już kupić litr paliwa PB95 poniżej 5 złoty. Im bliżej końcu roku, tym szybciej ceny za litr benzyny będą szły w dół. Aktualnie średnia cena paliwa PB95 za litr stoi na poziomie 5,35 złoty. W najbliższych dniach powinna pójść w dół o jakieś 10-15 groszy. Jeżeli chodzi o PB98 to cena spadnie na poziom 5,60 – 5,63 złoty. Olej opałowy tanieje już od września, wtedy to trzeba było płacić za litr 5,70 złoty, teraz już 5,44z złoty.

Niestety dla niektórych cena autogazu poszła w górę już od sierpnia o ponad 30 groszy i aktualnie trzeba zapłacić za litr około 2,60 złoty. Taki spadek cen paliwa kierowcy zawdzięczają utrzymaniu niskich cen na rynku naftowym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...