Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Świąteczny kredyt

Od kiedy w lutym Komisja Nadzoru Finansowego dała bankom zielone światło na kredyt na dowód, to instytucje bankowe pozwalają sobie na coraz więcej. Trzeba więc uważać na świąteczne kredyty, bo mogą się czaić za nimi haczyki.

Rok temu żaden bank nie proponował specjalnych kredytów na okres świąteczny. W tym roku haseł jest pełno, a bani prześcigają się w pomysłach. mBank przyciąga „Kredyt sam w domu”, PKO BP „Poczuj się jak Mikołaj”, a Millenium „płata raty po nowym roku”. Takie działania banków o dziwo przyciągają chętnych. Od czasu promocji reklamowych zainteresowanie kredytami wzrosło o 20 procent.

Takie działania mają poprawić sytuację banków, które chcą nadrobić ostatnie słabsze czasy. Do listopada udzielono tylko 2,7 milionów złoty kredytów, co w porównaniu do roku poprzedniego jest wynikiem słabszym o nieco ponad 7 procent.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...