Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Sprzedaż mobilna

Klienci sklepu Empik mogą być ciekawi nowego systemu płatności jaki zostanie w tym sklepie wprowadzony. Od 1 grudnia ma wejść w życie sprzedaż mobilna.

Taki pomysł spowodowany był długimi kolejkami do kas. Firma chciała ulepszyć pracę swoim pracownikom, a klientom okres wyczekiwania do zapłaty. Od grudnia kasjerzy mają działać z tabletami, które pomogą udzielać potrzebnych informacji klientom i przyjmować zapłatę za zakupy. Pracownicy mają działać w taki sposób na terenie całego sklepu. Empik już od dłuższego czasu szukał i nadal szuka nowych rozwiązań, które skrócą czas procesu sprzedaży. W najbliższym czasie okaże się, czy ten system się sprawdza. Jest to pierwszy sklep, który wprowadza w Polsce sprzedaż mobilną.

Niestety taka sprzedaż będzie narzazie działała tylko w 30 sklepach na terenie Polski. Będzie można ją spotkać chociażby w Bielsko Białej, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, czy też Warszawie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...