Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Reklamy

Jeżeli jakiekolwiek reklamy nam się nie podobają, to można wysłać skargę do Komisji Etyki Reklamy. W poprzednim 2012 roku, dotarło do nich ponad 3 tysiące pism.

Najwięcej kontrowersji spowodowała reklama napoju energetycznego „Black”. Na plakacie leży kobieta w bieliźnie. Na tą reklamę skarżyło się ponad 100 osób. Ponad 600 osób uskarżało się na reklamę programu mSaver mBanku z gołymi ludźmi. Więzy rodzinne były źle przedstawione w reklamie wafelków „Grześki”. Natomiast reklama Home.pl już od dłuższego czasu do swoich reklam stosuje podtekst erotyczny. Również reklama kolekcji Virginity marki House oburzyła wiele ludzi. 756 osób napisało skargę na reklamę Maximusa, gdzie kobieta zsuwa na ziemię czarne majtki.

Najbardziej nie podobały się reklamy, które zawierały treści dla dorosłych, które pokazywały zbyt wiele agresji, czy też te, na których pokazywany był zły wizerunek kobiet. Jednak najgorsze jest to, że firmy robią to specjalnie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...