Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

„Reaguj, nie toleruj”

Już od 2005 roku Komenda Stołeczna Policji prowadzi rządowy program, który ma pomagać w ograniczaniu przestępstw.

Okazuje się, że Polacy w ogóle nie reagują na kradzieże, które zdarzają się na ich własnych oczach. Akcja „Reaguj, nie toleruj” ma pomóc w ograniczaniu kradzieży, a do tego poprawić reakcję ludzi na takie zdarzenia. W całym kraju trwa propagowanie tej akcji różnymi formami reklam, są to zarówno plakaty, jak i przeróżne ulotki, bilbordy. Od początku roku w samej Warszawie zgłoszono już ponad 2000 kradzieży, wystarczy pomyśleć jakie statystyki będą dla całej Polski.

Cały ten projekt jest pomysłem nie tylko Komendy Policji, ale również i Straży Miejskiej, Zarządu Transportu Miejskiego oraz Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Miejmy nadzieje, że ludzie jednak zaczną reagować na kradzieże, które dzieją się wokół nich.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...