Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Pomoc finansowa

Tragedia, która miała miejsce na Filipinach pochłonęła ponad 4000 osób. Do tego ponad 1,5 tysiąca jest uważana za zaginionych. Wiele państw z całego świata chętnie wysłało pomoc finansową. W tym również i Polska.

UNICEF szacuje, że na Filipinach ucierpiało aż 13 milionów ludzi. Połowa z nich to są dzieci. Kraj jest pogrążony w żałobie, ludzie nie mają co jeść, pić i gdzie spać, a do tego panuje bród. Kraje przeznaczyły już ponad 270 milionów dolarów na pomoc Filipińczykom. Niestety jest to jednak o wiele za mało. Z Polski ma ruszyć paczka Polskiej Akcji Humanitarnej o wartości 5 milionów złoty. Do tej pory PAH uzbiera już ponad 2 miliony złoty z samych wpłat na konto. Caritas Polska przekazała natomiast Filipinom już 50 tysięcy złoty.

Wiele osób przyczynia się do pomocy tym biednym ludziom. Pieniądze na konta są bieżąco zapełniane. Filipińczykom są potrzebne nie tylko pieniądze ale również i lekarstwa, żywność i wiele innych rzeczy pierwszej pomocy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...