Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Pokazać twarz

Po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce 11 listopada w Warszawie prezydent Bronisław Komorowski postanowił wprowadzić zmiany w prawie o zgromadzeniach. Twierdzi, że anonimowość skłania ludzi do popełniania przestępstw.

Prezydent Komorowski już w 2011 roku zaproponował takie zmiany, jednak żaden z klubów parlamentarnych nie był za tym pomysłem. Marsz Niepodległości przyczynił się do zmiany zdania przez posłów i szansa na zmiany w przepisach są bardzo duże. Bronisław Komorowski chce, żeby osoby, które mają zakrytą twarz nie mogły brać udziału w zgromadzeniach. Jednak ostateczna decyzja ma należeć do organizatorów, czy można mieć zakrytą twarz, czy też nie. Jeżeli jednak będzie zakaz, a osoby nie dostosują się do tego to zgromadzenia mogą zostać wycofane.

Zakrywanie twarzy uniemożliwia policji rozpoznanie przestępców. Do tego na wielu rozprawach sędziowie nie mają pewności, że oskarżona osoba, to przestępca.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...