Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Podsłuchiwania ciąg dalszy

Szczyt Unii Europejskiej przysłoniła afera podsłuchowa USA. Francuzi wraz z Niemcami wnieśli sprawę na ten szczyt UE, uważając podsłuchiwanie za skandal. Chcą aby USA do końca roku wyjaśniła jak działają służby wywiadowcze.

Jakiś czas temu Edward Snowden (były pracownik NSA) ujawnił, że USA podsłuchuje miliony połączeń na całym świecie. Wśród nich znalazły się rozmowy z przywódcami 35 państw. Okazało się, że od 2002 roku podsłuchiwana była kanclerz Niemiec – Angela Merkel. Jednak Barack Obama twierdzi, że nic o tym nie wiedział. Kolejnym poszkodowanym są Francuzi, którzy uważają, że NSA przechwyciła aż 70 milionów rozmów w ich kraju. Nasuwa się wiec pytanie, czy Polska także znalazła się wśród odsłuchiwanych krajów.

Nie można jednak zapominać, że są również takie kraje jak Rosja czy Chiny, które są w stanie podsłuchiwać innych. Czas pokaże jak ta sytuacja się zakończy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...