Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

PKO BP w kłopotach

Tuż przed długi weekendem pojawił się duży problem z wypłatami z banku PKO BP. Bank usterkę od razu usunął. Jednak problemy trwają dalej.

Największy problem był z wypłatą z kart płatniczych zarówno z bankomatów PKO jak i Euronet. Klienci skarżyli się również na karty Inteligo oraz internetową platformę IKO. W piątek od razu po pojawieniu się usterek bank je naprawił i od godziny 18.00 bankomaty normalnie już działały. Niestety na drugi dzień stało się to samo tuż po godzinie 10.00. Klienci banku nie mogą ani wypłacać, ani płacić kartami, a właśnie zaczął się długi weekend. Do tego niektórym klientom zablokowano nawet środki pieniężne na rachunku.

Klienci są bardzo oburzeni tym faktem, że bank nie potrafi naprawić tej usterki. Rzecznik prasowy PKO BP zapewnia, że bank pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Po zadanym pytaniu ile ta usterka może jeszcze potrwać, odpowiedź brzmiała, że nikt tego nie wie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...