Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Perfidna kradzież

W nocy z 7 na 8 listopada dokonano kradzieży aż pięciu samochodów bentley. Co ciekawe auta stały w salonie sprzedaży w Berlinie, który był bardzo dobrze zabezpieczony.

Każdy samochód wart jest 250 tysięcy euro, czyli wszystkie skradzione razem wynoszą ponad pięć milionów złoty. Z policyjnego dochodzenia wynikało, że samochody trafiły na teren Polski. Po trzech dniach znaleziono jednego bentleya w Inowrocławiu, drugiego w Tarnowie w garażu, a trzeciego porzuconego w lesie niedaleko Rypina. Po tygodniu od kradzieży owych samochodów, czwarty bentley został odnaleziony na parkingu we Włocławku. Piątego nadal poszukuje policja.

Policja przypuszcza, że za kradzież odpowiedzialna jest grupa, która sprzedaje samochody na wschód, do bogatszych ludzi. Takie grupy przestępcze są w naszym kraju dobrze znane i rozbijane, dlatego Polacy złodzieje uciekają na zachód, do Niemiec, gdzie nikt ich nie zna. Dlatego kradzieże na terenie Niemiec wzrosły stukrotnie, a za co trzecią kradzieżą stoją Polacy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...