Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Oszukana szynka

Za czasów PRL-u każdy chciał kupować szynkę z puszki, bo kiedy się ją otwierało to zapachniało prawdziwą szynka. Niestety w dzisiejszych czasach jest to niespotykane.

Jedyną firmą, która posiada w konserwie najwięcej mięsa jest Krakus. Znajdziemy w tej szynce 80 procent najlepszego mięsa. Zdarza się niestety, że nawet w niektórych konserwach jest zaledwie połowa. Co więc znajduje się w tych konserwach ? Jest tam głównie tłuszcz zwierzęcy, MOM (mielone kości, chrząstki i skóry) i cholesterol. Znajdziemy również substancję, których nie powinno być w konserwach. Większość gorszych szynek ma na etykietach symbol E, co oznacza, że jest w nich sama chemia.

Nie warto więc jeść takich konserw. Nie są one ani zdrowe, ani nie posiadają wartości odżywczej. Starczy spojrzeć na etykiety, co się w nich znajduje. Szkoda pieniędzy, a przede wszystkim szkoda zdrowia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...