Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Oszczędzać dla dziecka

Coraz bardziej popularne i lubiane na rynku finansowym robią się konta oszczędnościowe dla dzieci. Jak wiadomo, konto można zakładać każdemu powyżej 13 roku życia. Jednak konto należy do rodziców i oni je prowadzą.

Co zrobić, żeby oszczędzać na przyszłość dla swoich dzieci? Warto otworzyć mu konto najlepiej w tym samym banku w którym się ma swoje konto. Wtedy koszty utrzymania są niższe, a przelewy są szybciej realizowane. Ważne jest również to, gdzie są najniższe koszty utrzymania tego konta. W większości bankach konta są darmowe, jednak w BPH pobierane są opłaty po skończeniu 18 roku życia, a w Millenium niezależnie od wieku pobierane jest 2 złote miesięcznie. Kolejnymi ważnymi punktami jest prowizja za kartę, wypłacanie w bankomatach, czy też opłaty za przelewy.

Warto więc bardzo dobrze przeanalizować oferty i możliwości banków, które są na rynku. Wtedy można podjąć dobrą decyzję, a dzieciom zapewnić godną przyszłość.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...