Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Nowy pomysł

Pojawił się nowy pomysł TVP i Polskiego Radia, żeby stworzyć za kilkadziesiąt milionów złoty serwis Biblioteki Cyfrowej Mediów Publicznych. Telewizja Publiczna chce, aby w tym serwisie znajdowały się stare audycje, mecze czy też filmy.

Pomysł jest jak na razie tylko pomysłem. Nikt jeszcze nie wie za jaki czas może sie pojawić taki serwis i czy każdy będzie mógł skorzystać z niego za darmo. Projekt przewiduje, że w serwisie będą pokazywane tylko i wyłącznie największe i najpopularniejsze produkcje TVP i Polskiego Radia, a nie żadne głupoty. Dzięki BCMP każdy z łatwością znajdzie tam interesujące go materiały, zarówno telewizyjne, jak i radiowe. Do tej pory operatorzy zaangażowani w program znaleźli 1,6 milionów minut audycji. Jednak, żeby archiwizować wszystkie materiały, bez tych obecnych, to potrzebne by było jeszcze jakieś 25 lat.

Serwis porównywalny jest do serwisu youtube, z taką różnicą, że nikt nie będzie mógł wrzucać tam żadnych bezsensownych filmików. Na razie materiały dostępne będą tylko dla dziennikarzy, a dopiero w późniejszym czasie dla każdego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...