Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Nowy budynek

W dzisiejszych czasach, kiedy nie ma pieniędzy na NFZ czy emerytury, to posłowie chcą wybudować dla siebie nowy budynek. Będzie on miał aż cztery piętra oraz dwa poziomy podziemne.

Wszystko po to, żeby mieć gdzie debatować, po posłowie twierdzą, że nie mają odpowiedniego miejsca i warunków do pracy. W najnowszym budynku mają się znaleźć pomieszczenie dla Straży Marszałkowskiej, czy też dla komisji do spraw Służb Specjalnych. Budowa ruszy już na początku roku 2014, ale już są plany budowy kolejnego, który ma powstać w latach 2015-2016 roku. Budynki będą połączone tunelami podziemnymi z resztą budynków.

Czy to wszystko jest tak naprawdę bardzo potrzebne? Posiedzenia odbywają się tylko raz na dwa tygodnie, a i tak większość z posłów nie pojawia się na nich. Budowa jednego budynku wynieś ma około 50 tysięcy złoty. Czy warto te pieniądze inwestować w nowe budynki?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...