Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Niebezpieczny alkohol

Izba Celna w Łodzi rozbiła szajkę zajmującą się sprzedażą nielegalnego alkoholu. Przestępcy trafili już do więzienia. Jednak niestety nadal na rynku może znajdować się jeszcze ze 100 tysięcy butelek z niebezpiecznym alkoholem.

Gangsterzy wyprodukowali podrobiony spirytus z żółtą nakrętką. W takich butelkach zamiast prawdziwego spirytusu można znaleźć chociażby metanol, naftę, eter, benzynę, czy też podpałkę do grilla. Butelki spirytusu zagrażają życiu, każdy kto go wypije, może stracić życie. Taki alkohol produkowany był w Aleksandrowie Łódzkim oraz w samej Łodzi. Trafiał on na wszelkie targowiska lub inne nieznane źródła. Biznes alkoholowy jest teraz bardzo dochodowy, dlatego rozwija się w tak szybkim tempie.

Warto wiec kupować alkohol tylko z pewnych źródeł, nie z jakiś targowisk, czy jeszcze innych miejsc. Butelki mogą się pojawić na terenie całego kraju, więc warto zwracać uwagę na to jak wygląda butelka ze spirytusem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...