Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. website Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości. cheap london escorts

Nakarmią biednych

Do 30 września ubodzy ludzie musieli szukać jedzenia po śmietnikach. Wszystko przez prawo, które odstraszało podatkiem sklepy i piekarnie od dawania żywności biednym.

1 października w życie wszedł przepis, który umożliwia darowanie jedzenia biednym bez odtrącania od tego podatku. Dzięki temu hipermarkety nie będą już wyrzucać jedzenia do śmietników, a więcej jedzenia trafi do banków żywności. Wiele instytucji wysyłało prośby o zmiany w prawie o podatku VAT od darowizn, aż w końcu się to udało. Już na dolnym Śląsku przygotowania na przyjęcie jedzenia idą pełną parą. Sklepy będą przekazywać instytucją towar z krótkim terminem ważności, który się nie sprzedaje.

Pojawia się więc ogromna szansa na zmiany. Jedzenie nie będzie już wyrzucane na śmietniki i chowane przeubogimi ludźmi, tylko przekazywane odpowiednim instytucjom zajmującym się dożywianiem biednych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...