Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Najlepsze miasta

Firma Millward Brown przeprowadziło na zlecenie Gazety Wyborczej ankietę, której celem było pokazanie w jakim mieście ludzie się nudzą, a w jakim jest zdecydowanie co robić. Mieszkańcy mogli dawać punkty od 1 do 6, gdzie 6 była najwyższą oceną.

Wynika z tego, że Warszawa nie jest stolicą imprezowania. Najlepiej wypadł Wrocław, Sopot oraz Gdynia, jest ta co robić, a ludzie się nie nudzą. Zdecydowanie najgorzej wypadł Radom, Gorzów oraz Częstochowa. Najwyżej punktował Wrocław (5,17 punktów), w którym wydano w ciągu 10 lat ponad 1,5 miliarda złoty na kulturę. Jest tam co robić i każdy znajdzie coś dla siebie. Drugi wynik należy do Sopotu (5,10) oraz Torunia (5,07). Najgorzej wypada Częstochowa (3,64) . Jednak prezydent zapewnia, że z roku na rok ilość imprez rośnie w górę. Drugie miejsce należy do Radomia (3,72), a trzecie do Gorzowa (3,91).

Dzięki takiej ankiecie, wiadomo już gdzie turyści powinni się wybrać, by coś zwiedzić, a do tego się nie nudzić. Jednak najlepiej samemu jest zobaczyć i dopiero później wydawać własną opinię.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...