Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości. naklejka els na legitymacje dla studenta

Kredyt ważniejszy niż potomek

Czemu w naszym kraju rodzi się z roku na rok coraz mniej dzieci? Wszystko przez to, że ludzie nie mają pewnych możliwości do wychowywania maluchów, boją się, że mogą wylądować na ulicy, a dziecku chcą zapewnić dobry byt.

Najważniejszym problemem jest własne mieszkanie, później praca i bezrobocie. Te problemy sprawiają, że przyszłość młodych ludzi jest niepewna. Ten rok jest najsłabszym rokiem jeżeli chodzi o urodzenia, a w przyszłych będzie jeszcze gorzej. Ludzie chcąc kupić mieszkanie, kredyt spłacają przez najbliższe 25-30 lat. Jeżeli zdecydowaliby się na dziecko, to nie mogą wziąć kredytu. Po prostu wychowanie dziecka kosztuje tyle ile co miesiąc rodziny muszą poświęcać na spłatę kredytu.

W Polsce mimo wybudowania nowych mieszkań, nadal ich brakuje. Na kupno tych najnowszych stać tylko najbogatsze osoby, a budynki sprzed roku 1970 wymagają generalnych remontów. Rząd chce pomóc w zwiększeniu ilości urodzeń, dlatego też prowadził w życie program Mieszkania dla Młodych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...