Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Kontrowersyjne zabawki

Dzieci uwielbiają zabawki, więc producenci prześcigają się z pomysłami, by przyciągnąć ich uwagę. Wszystko wszystkim, ale żeby sprzedawać trupy z trumnami to już jest przesada. Takie zabawki można zakupić w Biedronce.

Do wyboru jest aż 12 różnych postaci, do których dołączone są trumny. Każdy nieboszczyk ma swoją własną historię śmierci. Dzieciaki mają więc możliwości wyboru i pochowania postaci w grobach. Wśród nich jest Stary Joe, Policjant Fred, czy też Cioteczka Róża. W Internecie na stronie dystrybutora – Epee, można również tworzyć nowe postacie, dobierać kolor trumny, a do tego głosować na tą zabawkę, która jest „najlepsza”.

Producent twierdzi, że zabawka jest przystosowana dla dzieci powyżej 8 roku życia. Jednak media informują, że można ją dawać dzieciom po ukończeniu 3 roku życia. Podobno wszystko co jest upiorne i straszne cieszy teraz młodych ludzi. Hasło reklamowe „Śmiertelnie dobra zabawa” to już zdecydowane przegięcie pewnych zasad.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...