Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Kontrowersyjna sprawa

Kiedy wyszło na jaw, że Warszawa może zostać skreślona z listy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO wybuchła wielka afera. Wszystko za sprawą ewentualnej budowy biurowca obok kolumny Zygmunta.

Ciekawe jest to, że zgodę na budowę tego budynku wydała naczelnik wydział architektury, a do tego matka zaangażowanego w projekt architekta. Etyka nakazała Jolancie Zdziech–Naperty podać się do dymisji. Naczelnik oraz inni pracownicy nie wiedzieli o tym, że jest ona matką współautora tego projektu. Nie twierdzą oni również, czy zrobiła ona coś niezbędnego z prawem. Trzeba do tego dopiero dotrzeć. Wyniki będą dopiero za kilka tygodni.

W naszym kraju przepisy regulujące współpracę miedzy członkami rodzin są jasno określone. Jeśli jest coś niezgodnego z prawem to niestety te osoby muszą ponieść karę za te czyny. Warto również dodać, że do czasu rozwiązania sprawy, inwestor posiada aktualne pozwolenie i dalej kontynuuje prace.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...