Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Komornik w FoodCare

Dariusz Michalczewski stracił cierpliwość i skierował się do sądu o zapłatę niemniejszych opłat licencyjnych przez właściciela firmy FoodCare, Wiesława Włodarskiego.

Dariusz Tiger Michalczewski miał dostać prowizję od sprzedanych napojów „Tiger” na rzecz swojej Fundacji Równe Szanse. Jednak do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymał. Tak więc do FoodCare wkracza komornik. Firma prosiła Dariusza o to, żeby nie zabierać zabezpieczenia na koncie bankowym, tylko zamienić to na niższą formę kary. Tiger nie chciał, żeby utracili na tym niewinni pracownicy i zgodził się. Tak więc komornik zajmie prawa do znaków towarowych Black, Gellwe, Fitalla oraz Frugo.

Firma FoodCare wniosła jednak do sądu odwołanie, nie zgadzają się z walką Dariusza Michalczewsiego. Twierdzi, że kwota dla fundacji opiewa się na 10 milionów złotych, natomiast sam Tiger żąda większych pieniędzy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...