Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości. części do wózków widłowych toyota

Idziemy do przodu

Okazuje się, że nasza gospodarka mocno przyśpiesza. Takie dane podaje Główny Urząd Statystyczny, który spodziewał się wzrostu PKB w trzecim kwartale roku 2013 od 1,6 do maksymalnie do 1,8 procenta. Jednak Produkt Krajowy Brutto wzrósł o 1,9 procent.

Dzięki takim wynikom, możemy odetchnąć z ulgą, mówiąc, że dołek koniektury jest już za nami. 1,9 procent wzrostu PKB zdecydowanie polepszy wizerunek naszej gospodarki. Zapewne duży wpływ na taki wynik ma zwiększenie się konsumpcji i przyspieszenie popytu wewnętrznego w naszym kraju. Można więc spokojnie inwestować, bo GUS twierdzi, że pierwszy kwartał 2014 roku będzie równie dobry, a może i nawet lepszy, niż obecnie. Wszystko dla tego, że potencjał wzrostu jest bardzo duży. GUS liczy, że po pierwszym kwartale PKB będzie miał ponad 2 procent wzrostu.

Nie można jednak być w stu procentach tego pewnym, gdyż wszystko zależy od sytuacji w strefie Euro. Jeżeli tam się wydarzy coś złego, to PKB zamiast iść w górę, może iść w dół.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...