Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Home/office banking

Systemy home/office banking oznaczają dedykowany model zdalnej obsługi bankowej konsumenta indywidualnego lub korporacyjnego przy stosowaniu specjalnej aplikacji informatycznej dostarczonej przez banki i zainstalowanej w zasobach komputerowych konsumenta. Oprogramowanie z komfortowym interfejsem użytkownika (zasada okienek dialogowych) jest elastycznie dopasowane do jego osobistych wymagań i umożliwia wszechstronne zarządzanie gotówki na rachunku w sposób zdalny, ale bez potrzeby utrzymywania stałej łączności z bankiem. Kontakt z systemem odbioru i przetwarzanie zleceń zlokalizowanym w zasobach informatycznych banku ma zazwyczaj charakter cykliczny, a jako medium transmisyjne stosowane jest połączenie modemowe w zakresie publicznej sieci telefonicznej lub szyfrowana transmisja danych dzięki łączom internetowych. Z racji kosztów instalacji i użytkowania oraz wysokiej funkcjonalności przekraczającej wymogów klientów indywidualnych, aktualnie tego systemu używają przede wszystkim przedsiębiorstwa. Dlatego też można spotkać określenie corporate banking.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...