Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Głos za pracę

Ostatnim czasy wszyscy żyli głosowaniem na przywódcę partii PO w województwie Dolnośląskim. Wynikło z niego, że dotychczasowy lider – Grzegorz Schetyna przegrał walkę z Jackiem Protasiewiczem.

Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby nie informacja, że Jacek Protasiewicz obiecywał pracę w KGHM w zamian za głosy na jego osobę. W głosowaniu liczył się każdy głos, ponieważ po pierwszym głosowaniu Grzegorz Schetyna przegrał tylko 1 głosem, w drugim różnica była już większa, bo aż 11 głosów. Na światło dzienne wyszło nagranie na którym słychać jak stronnik Protasiewicza, Norbert Wojnarowski oferuje posadę w KGHM za oddanie głosu.

Jacek Protasiewicz twierdzi, że nie upoważniał do składania takich propozycji w swoim imieniu. Wychodzi więc na to, że to tylko jednorazowy przypadek. Jednak wybory powinny zostać powtórzone, ale czy tak będzie? – to się okaże.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...