Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

E-supermarket

Na stacji metra Warszawa Centrum można zrobić e-zakupy. Sklep Frisco.pl zainwestował w ogromny plakat na stacji. Klient chcąc coś kupić, robi to za pomocą telefonu, wybierając produkt jak ze sklepowej półki,

Cała zabawa polega na tym, że klient podchodzi do ściany, na której jest plakat i za pomocą odpowiedniej dostawy i czeka aż kurier przywiezie zakupy. Na stacji dostępnych jest 150 produktów, a co ciekawe, to ceny są takie same jak w sklepach. Pierwsza dostawa przy zakupach powyżej 100 zł jest darmowa. Każda następna przy zakupach powyżej 250 zł. Nie płacąc tyle za kuriera trzeba będzie płacić nawet do 250 zł. Przed Frisco.pl tylko sklep Piotr i Paweł próbował wprowadzić e-sklep w życie ustawiając plakaty na przystankach. Niestety pomysł nie do końca wypalił.

W Korei Południowej, dwa lata temu wprowadzono już taki pomysł i okazało się, że po miesiącu funkcjonowania sklepu, zainteresowanie stroną internetową wzrosło. Czy tak samo będzie u nas?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...