Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Działkowcy

W końcu po długim czasie sejm uchwalił ustawę, która dotyczy działkowców. Przepisy są efektem wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2012 roku.

Juz w zeszłym roku Trybunał Konstytucyjny zakwestionował przywileje Polskiego Związku Działkowców. Kwestia uwłaszczenia działkowców, która wprowadziła tak wielkie poruszenie, będzie uregulowana w innej ustawie. Premier zapewnia, ze nowa ustawa będzie korzystna dla wszystkich. W całej Polsce jest aż 4600 ogrodów działkowych, a na ich terenach znajduje sie ponad 970 tysięcy działek. Głównie te działki należą do emerytów I rencistów, którzy spędzają wolny czas na łonie natury. Całkowita powierzchnia wszystkich ogrodów to 43 tysiące hektarów.

W glosowaniu brało udział 443 posłów, aż 441 była za przyjęciem ustawy, a tylko 2 przeciwnych. Nowa ustawa wejdzie w życie pod koniec stycznia I od tego momentu będzie obowiązywała.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...