Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Doradztwo bankowe on-line

Najprostszą realizacją idei doradztwa finansowego jest kontakt z doradcą bankowym poprzez czat. Jest to wydzielony fragment serwisu internetowego banku, z której klient może porozumiewać się z pracownikiem bankowym za pośrednictwem klawiatury widząc na ekranie monitora odpowiedzi. Rosnącą popularnością cechują się wykorzystywane przez banki internetowe aplikacje służące do automatycznego wspomagania decyzji klientów w zakresie optymalizowania decyzji inwestycyjnych, administrowania płynnością czy analizy narażenia na ryzyko – nazywani inteligentnymi agentami. W zakresie usług doradczych coraz większą rolę ma przekazywanie głosu przez Internet. Wykorzystywana jest do tego technologia VoIP z różnymi metodami kompresji dźwięku. Jest ona obecnie popularnie stosowana do słuchania radia on-line i przede wszystkim do rozmawiania przez Internet. Jeszcze bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest przekazywanie drogą internetową fonii i obrazu. Ta technologia, ze względu na najwyższe koszty wdrożenia i operacyjne sprawia, że jest wciąż mało popularna w sektorze bankowym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...