Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Child Alert

Od 20 listopada w Polsce pojawił się program Child Alert, który ma pomagać w poszukiwaniu zaginionych dzieci.

Child Alert będzie działał na zasadzie rozpowszechniania wizerunku dziecka we wszystkich możliwych źródłach przekazu. Takie działania wchodzą w życie zaraz po otrzymaniu informacji, że dziecko mogło zostać porwane bądź uprowadzone. Jednak policja musi to potwierdzić. W komunikacie pojawi się zdjęcie, miejsce ostatniego pobytu oraz numer 995. To właśnie na ten numer mają dzwonić osoby, które widziały dziecko. Numer będzie dostępny tylko i wyłącznie podczas włączonego alertu.

Dzięki szybkiemu rozpowszechnianiu informacji istnieje duża szansa, że uprowadzone dziecko ktoś zauważy. Program działa już w 11 krajach i przynosi duże efekty. Mamy nadzieje, że u nas nie będzie musiał być stosowany.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...