Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Browary w kłopotach

Rok 2013 zakończy się gorszym wynikiem sprzedaży niż poprzedni 2012. Teraz zaczyna się gorszy okres dla branży piwnej.

W poprzednim roku dzięki euro 2012, Polacy wypili rekordowe ilości piw. W tym roku będzie już o wiele gorzej. Przyczynami tego będzie na pewno brak dużej imprezy sportowej, zima trwająca do kwietnia i chłodne lato. Przez to firma Calsberg odnotuje spadek sprzedaży o jakieś 3%. Ważne jest również to, że Polacy zmieniają upodobania alkoholowe, teraz wolą pić piwa light. Piwa mocne odchodzą na drugą półkę. Dla tego browary muszą się jakoś rotować, więc wpuszczają nowe gatunki napojów alkoholowych..

Dzięki temu klienci mają duży wybór możliwości. Mogą pić to, na co mają ochotę. Mają się gorzej firmy produkujące piwa. Nie wszystkie nowe gatunki piw będą smakować każdemu piwoszowi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...