Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Bankowość mobilna

Biorąc pod uwagę wszystkie instrumenty internetowej obsługi konsumentów, bankowość mobilna w jest najbardziej ciekawa. Spośród wszystkich elektronicznych kanałów dystrybucji wyróżnia się najkrótszym zleceniem zlecania dyspozycji oraz dowolnym miejscem pobytu danego klienta. Użycie komórki do porozumienia się z instytucją bankową rozumiane jest jako korzystanie z niezwykle mobilnego sprzętu do wymiany wiadomości. Taki rodzaj kontaktu z instytucją bankową jest coraz bardziej popularny w Polsce. W zależności od sposobu wykorzystania telefonów komórkowych do kontaktu z bankiem wyróżnia się: SMS banking, WAP oraz systemy SimToolkit. W przypadku SMS banking klient ma m.in. sposobność zlecenia określonej dyspozycji poprzez wysłanie krótkiej wiadomości do instytucji bankowej, której zawartość stanowi określony ciąg cyfr. Dzięki WAP klient może nawigować pomiędzy uproszczonymi stronami internetowymi, a tym samym zlecać transakcje zarówno aktywne, jak i pasywne. Systemy Sim Tool Kit są efektem bliskiej współpracy banku oraz firmy telekomunikacyjnej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...