Zapraszamy
W sytuacjach codziennych tak naprawdę wychodzi to, jak mała jest nasza wiedza z zakresu ekonomii, finansów i szeroko rozumianej rachunkowości. Oczywiście nie chodzi tutaj o wybitne znajomości różnego rodzaju zagadnień i definicji, ale o podstawy, które ułatwią nam zdecydowanie życie codzienne i będą w stanie pomóc nam w podejmowaniu często bardzo istotnych dla nas decyzji. A to w banku, a to w urzędzie skarbowym, a to przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego warto zaglądać na strony internetowe. Które rozprzestrzeniają i promują tego typu wiedzę przydatną w zasadzie na każdym kroku. Na tego typu stronach internetowych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaś niektóre z pytań znajdą swoją odpowiedź wśród licznych porad i ekonomicznych ciekawostek związanych bezpośrednio z życiem codziennym. Zapraszamy do polubienia naszej strony i odiwedzania jej codziennie gdyż cho chwila są jakies nowości.

Afera zegarkowa

Minister transportu Sławomir Nowak podał się do dymisji w związku z ujawnioną sprawą zegarkową. Były już minister nie wykazał w zeznaniu majątkowym, że posiada bardzo wartościowy zegarek. Prokuratora wszczęła dochodzenie.

Sławomir Nowak zawsze miał słabość do wartościowych gadżetów i nie krył się z tym. Wręcz przeciwnie, kupował drogie rzeczy i pokazywał się z nimi publicznie. Do jednego z nich – zegarka, doczepiła się prokuratora. Wszystko przez to, że Nowak nie wpisał do zeznania majątkowego właśnie tego zegarka, który jest wart 17 tysięcy złoty. Sam były poseł twierdzi, że zegarek dostał od swojej żony na urodziny. W związku z wszczęciem postępowania Sławomir podał się do dymisji, broniąc w ten sposób Donalda Tuska. Sam premier poparł jego decyzję, więc może się za małą aferą zegarkową kryć jakaś większa sprawa.

Na światło dzienne może wyjść więcej takich afer, w których posłowie nie wpisywali cennych rzeczy do zeznań majątkowych. Taka mała afera zegarkowa może być zapalnikiem do zakończenia działalności PO.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Nasza strona
Problem z rozliczeniem podatkowym? A może trzeba wypełnić jakieś zaświadczenie do urzędu? Nie bardzo wiesz jak rozmawiać z miłą panią w okienku skarbówki? Warto więc zebrać odpowiednie informacje z zakresu ekonomii czy finansów, aby znać takie podstawy. Wtedy nawet trudny i skomplikowany druczek do urzędu okaże się bułką z masłem. Podstawy z zakresu rachunkowości i finansów warto mieć, jak i nie należy na tym poprzestawać. Ekonomia może okazać się bowiem wyjątkową dziedziną nauki, która przy bliższym poznaniu może okazać się naprawdę interesująca, pociągająca i wciągająca. Dlatego warto czytać znajdujące się w Internecie ciekawostki z zakresu tej jakże wyjątkowej dziedziny, aby w ten sposób rozwijać się każdego dnia.
Sonda

Jakie masz konto?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...